Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 GrupluEMPERO Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 GrupluEspresso ve Cappuccino Makineleri Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu
 Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 GrupluEMPERO Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 GrupluEspresso ve Cappuccino Makineleri Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu

Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu (EMP.CPC.3GR)

Marka : EMPERO
Fiyat : ₺17.626,83  + KDV
KDV Dahil : ₺20.799,66
Toplam Stok Adedi : 1
₺2.443,96 'den başlayan taksitlerle

 Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu
 

 

Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu


Ürünün Desisi Yüksek olduğu için kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Ambar ile gönderim hizmetimiz vardır. Yararlanmak için müşteri temsilcimize belirtiniz.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi neden gereklidir?


Cappucino ve espresso makineleri 
özellikle otellerde, kafelerde, kurumsal firmalarda ve hızlı tüketim yapılan alanlarda çokça kullanılmaktadır. Filtre Kahve makinaları ile profesyonel sonuçlar çıkarabilir ve çok çeşitli kahveler ile diğer rakiplerinize fark yaratarak müşterilerin gözde mekanlarından biri olabilirsiniz. Sanayi tipi Kahve Makinesi olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri ndendir.  Kahve kültürümüz değeri tartışılmaz bir içecektir. Bazen güne dinç başlamak için bazen de keyiften ötürü tüketebiliriz. Kahve deyince akıllara ilk filtre kahve gelebilir. Modern kahvelerin kendine has ve çok sevilen tatları vardır. Yeni nesil kahveciler veya değişik konseptteki kafelerin yeni gözdesi endüstriyel tip kahve makineleri ile müşterilerinize kısa sürede kahve servisinizi yapabilirsiniz. 

Kahveden iyi anlayanların vazgeçilmezi olan cappuccino ve espresso kahve, suyun kahve çekirdeklerinin arasından geçerek demlenmesiyle oluşan filtre kahveden yapılır. Siz kahve tutkunları için en iyi espresso kahve makinesi seçeneklerini sitemizde sizlere sunuyoruz.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi özellikleri nelerdir?

Empero Yarı Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi ofiste, evde, kafeterya, özel kahve dükkanları gibi mekanlarda hem şık hem ergonomik tasarımıyla kullanıma oldukça uygundur.

Espresso makinesi kahveyi basınçlı sıcak suyla demleyerek yapar. Bu yüzden kahvenin yapıldığı makinenin basıncı oldukça önemlidir. Empero Cappuccino Espresso Kahve Makineleri, kahvenin içindeki aromatik bileşenlerin suya en iyi şekilde geçmesini sağlar.

Cappuccino, latte ve mocha gibi sütle hazırlanan kahveleri de hazırlayabilmek için süt köpürtmek için buhar çubuğunun olması gerekmektedir.  Empero Yarı Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 3 gruplu ürünümüzde çift buhar kolu bulunmaktadır. EMP.CPC.3GR  3 adet filtresi bulunmaktadır.

Empero Yarı Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 3 gruplu EMP.CPC.3GR, baristaların kullanımını kolaylaştıracak ergonomik tasarımıyla kullanıma en uygun kahve makinesidir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

- 230 V çalışma gerilimi. 
- Çift buhar kolu. 
- Doz ayarlama birimi. 
- 3 çift filtre tutacağı. 
- 17 litre kazan kapasitesi. 
- Ekstra sıcak su kolu. 
- Yarı otomatik.

Kod

Code

Ürün Adı

Description

Ebatlar (mm)

Dimension

Ağırlık (kg)

Weight

Net

m3

Kapasite (lt)

Capacity

EMP.CPC.3GR

Cappuccino ve Espresso Makinesi 3 Gruplu

1000x565x560

110

0.20

17

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Empero, Empero Yarı, Empero Yarı Otomatik, Empero Yarı Otomatik Cappucino, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Makinesi Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Espresso Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Makinesi, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Makinesi 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Makinesi 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Makinesi Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Ve Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso Makinesi, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso Makinesi 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso Makinesi 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso Makinesi Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Espresso Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Makinesi, Empero Yarı Otomatik Cappucino Makinesi 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino Makinesi 3 Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino Makinesi Gruplu, Empero Yarı Otomatik Cappucino 3, Empero Yarı Otomatik Cappucino 3 Gruplu,