CİMBALİ S54 DOLCEVITA MILKPS SÜPER OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ
CİMBALİ S54 DOLCEVITA MILKPS SÜPER OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ

Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Kahve Makinesi (S54 DOLCEVITA MILKPS)

Toplam Stok Adedi : 0
₺17.423,12 'den başlayan taksitlerle

Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Kahve Makinesi

 

Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Kahve Makinesi

La Cimbali 1912 yılında Milano Menşeili bir Espresso kahve makinası üretici firmadır. Yıllar boyu sektörde bulunması ve ağırlığını sürdürmesiyle de bilinir. İlk mağazası 1930 Yılında İtalya'da açılmıştır. Sektörde uzaman ve oldukça profesyonel olması La Cimbali yi her seferinde tercih sebebi yapmıştır. Kurucusu Giuseppe Cimbali nin Milano merkezli bir fabrika açmasıyla marka üretime başlamıştır. Espresso kahve makinası üretimiyle de sektörde adını duyurmuştur. Yıllar boyu teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kahve makinası de gelişim sağlamıştır. La Cimbali de son teknoloji ürünleri ve kullanımı ile son derece pratik ürünlerle sektörde lider bir marka olmayı başarmıştır. La Cimbali markası bünyesinde her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler mevcuttur. 

Günün en güzel zamanı şüphesiz kahve içtiğimiz vakitlerdir. Espresso Kahve makineleri günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri diyebiliriz. En güzel kahve keyfini sizlere sunan Cimbali Kahve Makineleri tüm ürünleriyle sizin için hizmet vermektedir. Kariyermutfak ailesi olarak onlarca çeşit kahve makinesine ve popüler markaya kolayca sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Endüstriyel kahve makine çeşitleri ile işletmenize veya evlerinize kahve keyiflerinde kolayca eşlik ediyoruz. 

Dünyada en çok tercih edilen kahve olan espresso, Cimbali Makinesi ile profesyonel kullanım için uygundur. Dünya standartlarında bir ürün olan La Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Kahve  Makinesi makinesi ile herkesin zevkine ve ihtiyacına uygun içecekler hazırlayabilirsiniz. Sanayi tipi Kahve Makinesi olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar.

Espresso makinesi kahveyi basınçlı sıcak suyla demleyerek yapar. Bu yüzden kahvenin yapıldığı makinenin basıncı oldukça önemlidir. Cappuccino, latte ve mocha gibi sütle hazırlanan kahveleri de hazırlayabilmek için süt köpürtmek için buhar çubuğunun olması gerekmektedir. Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Makinesi ürünümüzde 1 adet buhar kolu bulunmaktadır.

Cimbali Süper Otomatik Espresso Kahve Makineleri, kahvenin içindeki aromatik bileşenlerin suya en iyi şekilde geçmesini sağlar.

Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Kahve Makinesi, baristaların kullanımını kolaylaştıracak ergonomik tasarımıyla kullanıma en uygun kahve makinesidir.

Cimbali S54 Dolcevıta Milkps Süper Otomatik Espresso Kahve Makinesi

 » Kullanıcı dostu süper otomatik espresso ve capuccino makinası
» Patentli akıllı boyler teknolojisi (smart boiler technology) buhar ve sıcak su verme kapasitesini %30 oranında hızlandırır.
» Thermodrive sistemlidir. Çift ısı eşanjör sistemlidir.
» Capuccino system tuşu ile bir tuşla capuccino ve latte elde edebilirsiniz.
» Benzersiz MilkPs ile fincandaki süt dozunu istikrarlı şekilde elde edebilirsiniz,
her seçim için süt ısınma derecesini özelleştirebilirsiniz.
» İçecek seçenekleri: 8 veya 2x7 adet (shift tuşu her bir tuşa 2 seçenek atayabilir)
» 2 adet sıcak su seçeneği
» 1 buhar kollu
» 1 sıcak su musluklu(dozajlı)
» İnvertör teknolojili yüksek performanslı değirmen
» 2 boylerli: 1 adet (4litre) + 1adet (1 litre)
» 2 değirmenli ve hazneli, hazneler 1,3 kg
» Entegre fincan ısıtıcı raflı ( 3 ısı seçenekli)

 Teorik Performans:

» Kahve üretimi : 260 fincan/saat
» Capuccino üretimi: 190 fincan/saat
» Sıcak su üretimi: 50*500cc/saat
» Sıvı ısıtma: 40*500cc/saat

 Tavsiye edilen kapasite: Günlük 500 fincana kadar

 

Model Elektrik Bağlantısı Güç Ölçüler(mm) Net Ağırlık
(kg)
S54 DOLCEVITA MILKPS 380 V ~ 3N 7 - 9 kW 510 x 660 x 830 97
 
Benzer Ürünler