ERSÖZ 3LÜ DÖNER OCAĞI DOĞAL GAZLI VE LPGLİ CE BELGELİ
ERSÖZ 3LÜ DÖNER OCAĞI DOĞAL GAZLI VE LPGLİ CE BELGELİ

Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce Belgeli (ESD-03)

Marka : ERSÖZ
Fiyat : ₺2.439,13  + KDV
KDV Dahil : ₺2.878,17
Toplam Stok Adedi : 2
₺338,19 'den başlayan taksitlerle

Ersöz 3 lü Döner Ocağı Doğalgazlı LPG ve Ce Belgeli Profesyonel Ürün

Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce Belgeli

Türk mutfağında önemli yer edindiği gibi dünya lezzetleri arasında da yer edinen döner şüphesiz çok tercih edilen yiyeceklerden biridir. Aranan kaliteye sahip olan döner ocakları çeşitleriyle www.kariyermutfak.com sitemizde bulunmaktadır.

 

Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı hangi özelliklere sahiptir?

Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı magnet emniyet ventilli musluklara sahiptir.  Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser. Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı hijyenik ve emniyetlidir. Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı ayarlanabilir döner şişine sahiptir. Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı ergonomik yapısıyla kullanıcıya her yönden rahatlık sağlamaktadır.


Ersöz Sabit 3 Radyanlı Gazlı Döner Ocağının özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

- Magnet emniyet ventilli musluklar

- Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.
- Ayarlanabilir döner şişi
- Hijyenik ve emniyetli

- Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir

 

Technicial Specifications

-Magnet safety valve

-Hygienic and safe

- Safety valve automotically cuts of the gas to the radiant heaters that go out unexpectedly

-Adjustable spear

- Ergonomic design providing convenience to users in all aspects

 

Ürün Adı:

Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce Belgeli

 Güç Sarfiyat Lpg

0,675

Güç Safriyat Ng:

1,113

Net ölçüler:

835x500x600

Net ağırlık:

18

Kw-Ng:

10,5

Radyan:

3

Benzer Ürünler
Etiketler
Ersöz, Ersöz 3, Ersöz 3 Lü, Ersöz 3 Lü Döner, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce Belgeli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Belgeli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Ce, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Ce Belgeli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Belgeli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli, Ersöz 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli Ce, Ersöz Sabit, Ersöz Sabit 3, Ersöz Sabit 3 Lü, Ersöz Sabit 3 Lü Döner, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Ce Belgeli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Lpgli Belgeli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Ce, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Ce Belgeli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Ve Belgeli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli Ce, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli Ce Belgeli, Ersöz Sabit 3 Lü Döner Ocağı Doğalgazlı Lpgli Belgeli,