1 2 >

Espresso Kahve Makineleri

Espresso Kahve Makineleri, günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri diyebiliriz. Kahve kültürümüzde değeri tartışılamaz bir içecektir. Gerek geleneksel gerekse modern kahve çeşitlerini oldukça seviyoruz. Bazen güne dinç başlamak için bazen de keyiften ötürü tüketiyoruz. Kahve deyince akıllara ilk olarak Türk Kahvesi gelebilir. Fakat modern kahvelerin de aslında kendine has ve çok sevilen tadları vardır. Filtre kahve, espresso ya da cappuccino çeşitleri de kolayca yapılan ve seveni çok olan kahve çeşitleridir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık birçok işlemi kolayca yapabildiğimiz gibi, en sevdiğimiz kahve keyiflerini de kahve makineleri yardımıyla kolayca yapabiliyoruz. Hal böyle olunca kahve makinesi de gün içinde oldukça zaman geçirdiğimiz, işimizi kolaylaştıran pratik gereçler haline gelmiştir. Kariyermutfak ailesi olarak onlarca çeşit kahve makinesine ve popüler markaya kolayca sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Endüstriyel kahve makine çeşitleri ile işletmelerinize veya evlerinize kahve keyiflerinde kolayca eşlik ediyoruz. Yeni nesil kahveciler veya değişik konseptlerdeki kafelerin yeni gözdesi endüstri tipi kahve makineleri ile müşterilerinize kısa sürede kahve servisinizi yapabilirsiniz. Sadece bununla da kalmayıp çok çeşitli kahveler ile diğer rakiplerinize fark yaratarak müşterilerin gözde mekanlarından biri olabilirsiniz. Espresso Kahve Makinesi ile profesyonel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Hem de her bütçeye uygun seçeneklerimiz ile ister endüstriyel ister ev tipi kahve makinelerini tercih edebilirsiniz.

Kahve makinesi Çeşitleri

Kahve makinesi çeşitleri kahve çeşitliliğine ne kadar bağlı olsa da aslında bir makineyle de birçok çeşit kahve yapabilirsiniz. Endüstri tipi kahve makineleri son dönemlerde oldukça revaçta diyebiliriz. Sanayi tipi kahve makineleri olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar. Filtre kahve makinesi, güne başlarken canlı bir başlangıç yapmanız için filtre kahvelerinizi en lezzetli şekilde sunmanızı sağlar. Espresso, uzun bir günün ardından kahvenin dinlendirici gücüyle birleşir. Espresso makinesi tüm müşterilerinize zor bir günün ardından en iyi sunumu yapmanız için oldukça dinamik ve pratik bir makinedir. Türk Kahvesi; her yaştan, herkesin en koyu muhabbetlerine eşlik edebilecek niteliktedir. Yüzyıllardır Türklerin gözdesi olmuş hala da yerini korumuştur. Kafelerin vazgeçilmezi olarak da birçok çeşidin içinde elzem bir kahvedir. Türk Kahvesi Makinesi, kolay kullanımı ve dayanıklılığıyla da tercih edebileceğiniz endüstriyel bir kahve makinesidir.

KariyerMutfak Kahve Makineleri

Kariyermutfak ailesi, bünyesinde bulundurduğu yüzlerce çeşit kahve makinesi ile tercihleriniz arasında öncelikli olarak yer almaya hazırdır. Profesyonel tercihler deyince akla gelen KariyerMutfak, kahve makinesi kategorisinde birçok çeşit ile karşınıza çıkıyor. 1 gruplu, 2 gruplu ve 3 gruplu kahve makinelerine birçok marka çeşidiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Tam otomatik veya yarı otomatik kahve makinesi çeşitlerini kullanım durumunuza göre tercih edebilirsiniz. Bunun gibi birçok çeşitte kahve makinesini kolayca bulabileceğiniz ve en uygun fiyatla satın alabileceğiniz bir yer arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Arisco, La Cimbali, Bravilor, Bonamat, Casadio, Cunill, ve Fellow gibi sektörde öncü ve kalitesini kanıtlamış markaları da KariyerMutfak güvencesiyle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kahve Makinesi Fiyatları

Kahve makinesi fiyatları deyince akıllara birçok seçenek gelebilir. Her sektörde olduğu gibi kahve makineleri kendi içinde ayrılır. Bildiğimiz gibi kahve türüne göre de makineleri değişiyor. Filtre kahve, Espresso, Cappuccino veya Türk kahvesi gibi çeşitleri de farklı makinelerle kolayca yapabiliyoruz. Kahve makinesi fiyatları ürünlerin kalitesine, satıldığı konum ve tedarikçi firmaya göre değişebilmektedir. Kariyermutfak size en uygun kahve makinesini bulur. Nasıl mı? Öncelikle bütçenize uygun olmakla beraber kullanacağınız makineyi işinize en uygun seçmeniz çok önemlidir. Sektör belli fakat nasıl bir makineyi kullanmanız işiniz açısından en iyisi, buna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kariyermutfak bunu sizin için yapıyor. Her bütçeye uygun seçenekler ve her kullanıma uygun makineler ile profesyonelliği ayağınıza getiriyor. Tercihinizi hangi üründen yana kullanırsanız kullanın müşteri memnuniyeti odaklı politikamız ile alışverişinizin sonunda mutlu olacağınız yerdesiniz.