MEŞALE ÇAY KAZANLARIMeşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı ÇAY KAZANLARI Meşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı
MEŞALE ÇAY KAZANLARIMeşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı ÇAY KAZANLARI Meşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı
MEŞALE ÇAY KAZANLARIMeşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı ÇAY KAZANLARI Meşale Activ Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı

Meşale Active Plus 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı (activeplus4)

Fiyat : ₺4.352,00  + KDV
KDV Dahil : ₺5.135,36
Toplam Stok Adedi : 1
₺603,40 'den başlayan taksitlerle

Meşale Active Plus Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Gazlı Ve Lpg Ce Belgeli Gazmer Onaylı

Meşale Active Plus Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı

 

 

Ürünlerimize demlik dahil değildir.

Meşale Active Plus Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale Active Plus Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.

Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.

Meşale Active Plus Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı, hem elektrikli hem LPG’li hem de doğalgazlı CE belgeli özelliklerine sahip olduğundan kullanıcısına 3 farklı özellik sunarak kesintisiz çay keyfi sunar. Özellikle sanayi tipi çay kazanı modellerinde CE belgesi olması hem sağlık hem de kullanım güvenliği için oldukça önemlidir.

Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar. 

Meşale Active Plus  çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.

Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

En iyi çay kazanı başlığıyla satışa sunduğumuz Meşale Active Plus Full Otomatik 3 Demlikli Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Teknik Özellikler
Demlik Sayısı 4
Boy (cm) 96.5
En (cm) 34
Yükseklik (cm) 61
Toplam Ağırlık (kg) -
Su alma kapasitesi (lt) 49
Enerji Tüketim Değerleri
NG (m3/h) G-20 0.914
LPG (kg/h) G-30 0.526
Elektrik (kw) 2+2
Anma Isı Yükü
NG (kw/h) G-20 9.85
LPG (kw/h) G-30 8
Full Elektrik Rezistans (kw/h) 2+2
Basınç Değerleri
mbar NG-LPG 20-30
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler