Meşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli
meşale çay kazanlarıMeşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli  ÇAY KAZANLARI Meşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli
meşale çay kazanlarıMeşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli  ÇAY KAZANLARI Meşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli

Meşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli (ANDFO4)

Fiyat : ₺3.900,00  + KDV
KDV Dahil : ₺4.602,00
Toplam Stok Adedi : 1
₺562,47 'den başlayan taksitlerle

Meşale Antik Dijital Full Otomatik 4 Demlikli Çay Kazanı Lpg Elektirik Doğalğaz Ce Belgeli  

Meşale Antik Dijital 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı
Ürünlerimize demlik dahil değildir.
Meşale Antik Dijital 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. Hem görsel hem estetik bakımdan tercih edilen bakır çay kazanları, kullanıcıların en çok tercih ettiği endüstriyel çay kazanlarındandır.  En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale Antik Dijital Dört Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.
Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.
Meşale Antik Dijital 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı, hem elektrikli hem LPG’li hem de doğalgazlı CE belgeli özelliklerine sahip olduğundan kullanıcısına 3 farklı özellik sunarak kesintisiz çay keyfi sunar. Özellikle sanayi tipi çay kazanı modellerinde CE belgesi olması hem sağlık hem de kullanım güvenliği için oldukça önemlidir.
Meşale çay kazanlarını, kullanacağınız günlere göre programlarını ayarlayabilirsiniz.
Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar. 
Meşale Bakır çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.
Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.
En iyi çay kazanı başlığıyla satışa sunduğumuz Meşale Antik Dijital 4 Demlikli Full Otomatik Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.
Meşale Antik Dijital 4 Demlikli Full Otomatik
ANDFO4

•Demlik Sayısı: 4

Çay Ocağı Kazan Ebatları
•Boy (cm): 107,5
•En (cm): 38
•Yükseklik (cm): 63
•Toplam Ağırlık (kg): 35
•Su Alma Kapasitesi (lt): 42,5

Enerji Tüketim Değerleri
•NG (m3/h) G20: 0,914
•LPG (m3/h) G30: 0,526
•Elektrik (kw): 2+2

Anma Isı Yükü
•NG (m3/h) G20: 9,85
•LPG (m3/h) G30: 8
•Full Elektrik Rezistans (kw/h): 2+2

Basınç Değerleri
•mbar NG-LPG: 20-30
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler