MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 5 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI
MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 5 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI
MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 5 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI
MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 5 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI

Meşale Chromat Turbo Max Full Otomatik 5 Demlikli Çay Kazanı Gazlı Ve Lpg Ce Belgeli Gazmer Onaylı (CHTFO5)

Fiyat : ₺3.360,00  + KDV
KDV Dahil : ₺3.964,80
Toplam Stok Adedi : 1
₺465,86 'den başlayan taksitlerle

MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 5 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI 

Meşale Chromat 5 Demlikli Turbo Max Full Otomatik Çay Kazanı

Ürünlerimize demlik dahil değildir.

Meşale Chromat 5 Demlikli Turbo Max Full Otomatik Çay Kazanı ile yapabileceklerinizin sınırı bulunmamaktadır. En lezzetli çayı demlemenin yolu iyi bir arıtmadan geçer. Meşale Chromat Beş Demlikli Turbo Max Full Otomatik Çay Kazanı, kendi arıtmasına sahip olduğundan buradan geçen su, tortu, renk, sertlik ve klor yönünden iyileştirilerek kazana gönderilir ve size en lezzetli, içimi kolay ve sağlıklı çay hizmetini sunmaktadır.

Meşale Çay Kazanları, otomatik su alma ve boşaltma, şamandıra sistemine sahiptir. Şamandıra sistemli çay kazanı su eksildiğinde suyu otomatik alır ve kapatır.  Meşale çay kazanının su seviyesi; alt ve üst olmak üzere 2 kademeden oluşur. Üst seviye azaldığında göstergenin üst kısmı söner ve kazan otomatik olarak su alır. En uygun suyla en lezzetli çayı hazırlamanız kaçınılmaz olur.

Meşale Chromat 5 Demlikli Turbo Max Full Otomatik Çay Kazanı, hem elektrikli hem LPG’li hem de doğalgazlı CE belgeli özelliklerine sahip olduğundan kullanıcısına 3 farklı özellik sunarak kesintisiz çay keyfi sunar. Özellikle sanayi tipi çay kazanı modellerinde CE belgesi olması hem sağlık hem de kullanım güvenliği için oldukça önemlidir.

Meşale çay kazanları, ergonomik ve şık görünümü ile cafe, restoran, çay ocağı, çay bahçesi, kalabalık iş yerleri gibi tüm mekanlara uyum sağlar. 

Meşale Chromat çay kazanları uzun süreli kullanıma uygundur. Çay kazanı fiyatlarında en uygun alışverişi, güvenilir bir şekilde www.kariyermutfak.com da yapabilirsiniz.

Çay kazanı kullanan tüm işletmelerde lazım olabilecek demlik, cezve, davlumbaz gibi diğer ürünleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

En iyi çay kazanı başlığıyla satışa sunduğumuz Meşale Chromat 5 Demlikli Turbo Max Full Otomatik Çay Kazanı’ nın detaylı özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Meşale Chromat 5 Demlikli Turbo Max Full Otomatik CHTFO5

Demlik Sayısı

5

Çay Ocağı Kazan Ebatları

Boy (cm)

126,5

En (cm)

38

Yükseklik (cm)

63

Toplam Ağırlık (kg)

Su Alma Kapasitesi (lt)

53,5

Enerji Tüketim Değerleri

NG (m3/h) G20

0,914

LPG (m3/h) G30

0,526

Elektrik (kw)

2+2

Anma Isı Yükü

NG (m3/h) G20

9,85

LPG (m3/h) G30

8

Full Elektrik Rezistans (kw/h)

2+2

Basınç Değerleri

mbar NG-LPG

20-30

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
meşale bakır 4 demlikli çay kazanı, meşale antik klasik bakır 4 demlikli çay kazanı meşale antik klasik çay kazanı, meşale ucuz çay kazanı, meşale çay kazanı meşale çay kazanı , meşale bakır meşale antik klasik meşale dijital çay kazanı meşale çay kazanı , çay kazanı, bakır çay kazanı, bakır çay kazanı fiyatları, bakır ce belgeli çay kazanı fiyatları, meşale çay kazanı fiyatları, meşale çay kazanı bakır , bakır çay kazanı meşale , meşale antik klasik çay kazanı, meşale çay kazanı fiyatları , meşale en ucuz çay kazanı , çay makinası, sanayi tip çay kazanı , sanayi tip çay makinası, kahveci çay kazanı, 4 demlikli bakır çay kazanı, gazlı ce belgeli çay kazanı , lpg li çay kazanı, lpg li bakır çay kazanı , çay otomatı, büfe çay kazanı , çay ocağı , MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 1 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE LPG CE BELGELİ GAZMER ONAYLI , MESALE-CHORAMAT-TURBO-MAX-FULL-OTOMATIK-2-DEMLIKLI-CAY-KAZANI-GAZLI-VE-LPG-CE-BELGELI-GAZMER-ONAYLI-, MEŞALE, MEŞALE CHORAMAT, MEŞALE CHORAMAT TURBO, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2 DEMLİKLİ, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2 DEMLİKLİ ÇAY, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI, MEŞALE CHORAMAT TURBO MAX FULL OTOMATİK 2 DEMLİKLİ ÇAY KAZANI GAZLI VE,