TAM OTOMATİK ESPRESSO CAPPUCİNO MAKİNASI EMPERO 2 GRUPLU
TAM OTOMATİK ESPRESSO CAPPUCİNO MAKİNASI EMPERO 2 GRUPLU
TAM OTOMATİK ESPRESSO CAPPUCİNO MAKİNASI EMPERO 2 GRUPLU

Tam Otomatik Espresso Cappucıno Makinesi Empero 2 Gruplu (EMP.CPC.2GB-D)

Marka : EMPERO
Fiyat : ₺17.174,86  + KDV
KDV Dahil : ₺20.266,33
Toplam Stok Adedi : 1
₺2.381,29 'den başlayan taksitlerle

Tam Otomatik Espresso Cappucıno Makinesi Empero 2 Gruplu
 

 

Tam Otomatik Espresso Cappucino Makinesi Empero 2 Gruplu

Ürünün Desisi Yüksek olduğu için kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Ambar ile gönderim hizmetimiz vardır. Yararlanmak için müşteri temsilcimize belirtiniz.

Empero Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi neden gereklidir?


Cappucino ve espresso makineleri 
özellikle otellerde, kafelerde, kurumsal firmalarda ve hızlı tüketim yapılan alanlarda çokça kullanılmaktadır. Filtre Kahve makinaları ile profesyonel sonuçlar çıkarabilir ve çok çeşitli kahveler ile diğer rakiplerinize fark yaratarak müşterilerin gözde mekanlarından biri olabilirsiniz. Sanayi tipi Kahve Makinesi olarak da bilinen bu makineler işletmenizi profesyonel bir donanım sahibi yapar.

Empero Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi günümüzde en çok tercih edilen kahve makineleri ndendir.  Kahve kültürümüz değeri tartışılmaz bir içecektir. Bazen güne dinç başlamak için bazen de keyiften ötürü tüketebiliriz. Kahve deyince akıllara ilk filtre kahve gelebilir. Modern kahvelerin kendine has ve çok sevilen tatları vardır. Yeni nesil kahveciler veya değişik konseptteki kafelerin yeni gözdesi endüstriyel tip kahve makineleri ile müşterilerinize kısa sürede kahve servisinizi yapabilirsiniz. 

Kahveden iyi anlayanların vazgeçilmezi olan cappuccino ve espresso kahve, suyun kahve çekirdeklerinin arasından geçerek demlenmesiyle oluşan filtre kahveden yapılır. Siz kahve tutkunları için en iyi espresso kahve makinesi seçeneklerini sitemizde sizlere sunuyoruz.

Empero Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi özellikleri nelerdir?

Empero Otomatik Cappuccino ve Espresso Makinesi ofiste, evde, kafeterya, özel kahve dükkanları gibi mekanlarda hem şık hem ergonomik tasarımıyla kullanıma oldukça uygundur.

Espresso makinesi kahveyi basınçlı sıcak suyla demleyerek yapar. Bu yüzden kahvenin yapıldığı makinenin basıncı oldukça önemlidir. Empero Cappuccino Espresso Kahve Makineleri, kahvenin içindeki aromatik bileşenlerin suya en iyi şekilde geçmesini sağlar.

Cappuccino, latte ve mocha gibi sütle hazırlanan kahveleri de hazırlayabilmek için süt köpürtmek için buhar çubuğunun olması gerekmektedir.  Empero Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 2 gruplu ürünümüzde çift buhar kolu bulunmaktadır.

Empero Otomatik Cappuccino Espresso Makinesi 2 gruplu EMP.CPC.2GB-D, baristaların kullanımını kolaylaştıracak ergonomik tasarımıyla kullanıma en uygun kahve makinesidir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

- 230 V. çalışma gücü.

- Çift buhar kolu.

- Dozaj ayar ünitesi.

- 3 adet filtre.

- 11,5 lt kazan kapasitesi.

- Ekstra sıcak su kolu.

- Tam otomatik.

 

Kod

Code

Ürün Adı

Description

Ebatlar (mm)

Dimension

Ağırlık (kg)

Weight

Net

m3

Kapasite (lt)

Capacity

EMP.CPC.2GB-D

Otomatik Cappuccino Espresso Makineleri

680x590x530

72,5

0.21

11,5

 

Benzer Ürünler