₺6.437,17 + KDV
₺8.258,35 + KDV
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
1

Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Modelleri

Sanayi tipi bulaşık makineri Endüstriyel mutfakların olmazsa olmaz ekipmanlarıdır. İşlerin seri işlemesi bakımından çeşitli özellikler ile donatılmıştır. Bulaşık makinelerinin en önemli özelikleri paslan çelik gövdeleri olmasıdır. Bu paslanmaz çelik özelliği sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü uzar siz değerli kullanıcılarımızın da bütçesine yardımcı olur. Dalında isim yapmış Öztiryakiler,N’dustrio,Arisco,Maksan,Vıberhd,Empero  gibi önemli markalara kariyermutfak güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Sanayi tipi bulaşık makineleri  modelleri içerisinde konveyorlü ve kurutma özelliklerine sahip modelleride görebilirsiniz. Endüstriyel mutfakların vageçilmezleri arasında olan bulaşık makineleri iş yerinizde hijyen sağlamak için büyük kolaylıktır. İş gücünüze ve zaman tasarrufunuza çok büyük fayda sağlayan bulaşık makinerine kariyermutfak güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

 Endüstriyel Bulaşık Makinesi Fiyatları

Profosyonel iş yerleriniz için en önemli ihtiyaçlarınızdan olan bulaşık makinelerine farklı model ve uygun fiyat seçenekleri ile kariyermutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz.Öztiryakiler,Arisco,Maksan,N’dustrio,Arisco,Vıberhd,Empero gibi Dalında isim yapmış önemli markaların ürünlerine bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun zengin özelliklere ve tasarımlara sahip bulaşık makineleri enerji ve deterjan tasarrufu da sağlamaktadır. 500 tabağa kadar yıkama özelliklerinde kazan yıkama makinesi kadar işletmelerinizin ihtiyacı olan her türlü ürüne kariyermutfak.com adresinden sahip olabilirsiniz.

 Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinaları

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Endüstriyel bulaşık makinesi alırken ilk önce kapasite seçimi yapmamız gerekiyor. Set altı bulaşık makinaları saatte 500 Tabağa kadar, Giyotin tip bulaşık makinaları saatte 1000 tabağa kadar. Konveyörlü endüstriyel bulaşık makinaları ise saatte 2000 tabağa kadar yıkama yapabilmektedir. Ortalama 3,5 dakikada bir basket dolusu bulaşığınız yıkanmış, durulanmış ve tekrar servise hazır hale gelmiş olur. Uygun kapasitedeki bulaşık makinesini seçtikten sonra özellikle set altı modellerde karşımıza çıkan soru hangi pompalara sahip makineyi almamız gerektiğidir. Öztiryakiler bulaşık makinalarında tüm set altı modellerde parlatıcı pompası standart olarak bulunmaktadır. Parlatıcı pompası bidondan parlatıcınızı uygun dozlarda çekmeye yarar. Deterjan pompası ise bidondan uygun dozlarda deterjan çekmeye yarar. Şayet deterjan pompalı br model seçmezseniz ve deterjan kullanmak isterseniz daha sonra ek bir masraf çıkacaktır. Durulama pompası su basıncının düşük olduğu binalarda tercih edilmelidir. Durulama pompalı modeller su basıncını olması gereken değere kendisi yükseltir. Tahliye (Drenaj) pompası tercihi önemlidir. Şayet elektrikli bulaşık makinasının gideri yer seviyesinden yüksekte ise ya giderinizi yer seviyesine tadilat yaparak indirmelisiniz yada tahliye pompalı bir model seçerek cihazınızın içindeki kirli suyun otomatik olarak atılmasını sağlamalısınız. Endüstriyel bulaşık makinaları hakkında daha detaylı bilgi için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

Endüstriyel Bulaşık Makineri

Endüstriyel bulaşık makineleri , endüstriyel mutfaklarda hem hijyen hem iş akışını sağlamak için üretilmiştir. Endüstriyel bulaşık makineleri birkaç dakika içerisinde bir çok bulaşığı yıkama özelliğine sahiptir. Endüstriyel bulaşık makinelerine kariyermutfak.com adresinden sahip olabilirsiniz. Tezgah altı, tezgah üstü bulaşık makinesi satışı yapılmaktadır. Sanayi bulaşık makineleri güçlü motora ve işletmelerinize uygun farklı büyüklüklerde ve tiplerde üretilir. Piyasa da en uygun fiyat ve taksit imkanları sunan  kariyermutfak.com adresinden sanayi tipi bulaşık makinalarına sahip olabilirsiniz.