1 2 3 4 5 6 7 >
₺10.624,76 + KDV
₺11.874,64 + KDV
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 >

Endüstriyel Fırın Modelleri

Kusursuz pişirme deneyimini yaşamak isteyen kullanıcılar için özenle ve titizlikle hazırlanan Endüstriyel ve Sanayi tipi fırın modellerimizi kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanılan ürünleri  farklı tarz ve özellikleri ile sizlere sunmaktayız. Profesyonel işletmelerinizin ihtiyacı olan endüstriyel fırınlar gazlı fırın ve elektrikli fırın seçenekleri ile Pizza fırını ve Pide fırını gibi özel ihtiyaçlara hitap edem fırınlarımızda mevcuttur. İsteklere göre tek katlı yada çift katlı ürünlerimiz mevcuttur. Endüstriyel fırınların farklı ısı özellikleri bulunmaktadır ayrıca fırın içi aydınlatma özelliği sayesinde pişen mamullerinizi gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.Eka,Arisco,Maksan,Venarro,Empero,Primax,N’dustrio,Pimak gibi birçok öncü markaların bulunduğu sanayi tipi fırın çeşitlerine kariyermutfak.com adresinden uygun fiyat ve taksit imkanları ile sahip olabilirsiniz.

 

Endüstriyel Fırın Fiyatları

Birbirinde bağımsız olarak çalışan alt ve üst termostatlar ile pişirdiğiniz mamulleri farklı şekillerde ve modellerde pişirebilirsiniz. Paslanmaz  çelik özelliği sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Sabit taban ve döner taban olmak üzere iki çeşit endüstriyel fırın seçeneği bulunmaktadır. Dijital gösterge özelliği ile yemek ısıtmakta , kombine pişirmede ve buz çözdürme özellikleri ile teknolojiyi evinize getiren mikrodalga fırınlar getirmektedir. Mutfağınızın tasarımına uygun farklı renk seçenekleri ile sınırsız modellere kariyermutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz. Alanında en iyi olan markalara uygun fiyat ve taksit imkânları ile kariyermutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Fırın Seçimi

Endüstriyel fırın seçimi üretim yapan mutfaklar için en önemli unsurlardan biri olduğu gibi, karar vermesi de bir o kadar zordur. Bu makalemizde sizler için karar vermenizi kolaylaştıracak bazı temel bilgiler paylaşıyoruz.

·         Öncelikle ürün tercihi yaparken ne pişirileceği ve hangi kapasitede bir mutfak için pişirim yapılacağı belirlenmelidir.

·         İşletmede eğer unlu mamul pişirimi yapılacak ise 40×60 cm euronorm ebatlarındaki tepsilere uyumlu fırınlar tercih edilmelidir.

·         Eğer işletmede yemek ağırlıklı bir menü var ise gastronorm küvetlere uyumlu ürün tercih edilmelidir. İhtiyacınıza göre GN 2/1 veya GN 1/1 gibi gastronom standartlarına uyumlu konveksiyonlu fırın modelleri en çok tercih edilenler arasındadır.

·         Fırının büyüklüğü işletmenin hedeflediği kapasitenin altında kalmayacak şekilde ayarlanmalıdır. Kapasitesi yüksek işletmelerde tepsi sayısı fazla olan fırınlar tercih etmelidir.